חפש
צרו קשר

סיפורי לקוחות


           אלכם מדיקל מציגה חיסכון משמעותי במשאבי הארגון בעקבות המעבר לפתרון Infor M3באלכם מדיקל, עלתה הדרישה להחלפת מערכת ERP למערכת גלובלית, אינטגרטיבית בעלת תהליכי עבודה מסודרים ומתקדמים בעלויות סבירות ועמידה במטרות הפרויקט. 
החברה חיפשה ללמוד מניסיונן של חברות דומות ולאמץ תהליכי סטנדרטיזציה יעילים הנהוגים בענף הפלסטיקה והמכשור הרפואי. 

הורידו את הסיפור המלא של אלכם מדיקל

   M3 מעניקה לחברת פוליכד פתרון אינטגרטיבי ומקיף מההנהלה ועד רצפת הייצור

פרויקט מורכב זה בוצע במשך 6.5 חודשים כמתוכנן, בזכות  המיישמים מ- Intentia שצברו ניסיון עשיר של עשרות פרויקטים דומים בעבר ולכן מבינים את צרכי הלקוח ומדברים בשפתו. ניסיון זה, העניק מענה מתוכנן לאתגרים בפרויקט עוד בטרם התרחשותם בפועל.
במהלך הפרויקט, הוחלט בפוליכד כי יאמצו ידע המוטמע בפתרון M3 וימעיטו ככל הניתן בביצוע פיתוחים. גם היום, מספרים בפוליכד תעשיות כי הם ממשיכים לשפר ולמצות את היכולות העמוקות והממוקדות הקיימות  במערכת ה- ERP של INFOR M3. 
הורידו את הסיפור המלא של פוליכד וכיצד הטמיעו את המערכת של Infor M3. 
 M3 מעניקה לאגמו ורגוס פתרון אינטגרטיבי – רב חברתי, רב לאומי, רב מטבעי
באגמו ורגוס ביקשו למסד את פעילות המטה של הקבוצה ולשפר את מוטת השליטה והניהול בקונצרן באמצעות מערכת ניהול אינטגרטיבית אחת. לאחר שבמהלך 15 השנים פעלו באמצעות 22 מערכות מחשוב נפרדות.
מבין מגוון מערכות שנבחנו נבחר פתרון M3 של Intentia כמתאים ביותר עבור הפרמטרים שהציגו בחברה, זאת בשל מורכבות הפתרון הארגוני לקונצרן והיקף כוח האדם המקצועי שיידרש לצורך הטמעת הפתרון. 
קראו כיצד נתנו פתרון לאתגרים של אגמו ורגוס על ידי יישום הפתרון של Infor M3